Версия для печати
Понедельник, 28 Апрель 2014 06:11

Відомості про зміну складу посадових осіб емітенту

1. Повне найменування емітента

ПУБЛIЧНЕ АКЦIОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАВОД ЗАСОБIВ МЕХАНIЗАЦIЇ АЕРОПОРТIВ"

2. Організаційно-правова форма       Акціонерне товариство

3. Місцезнаходження                          49051, м.Днiпропетровськ, Винокурова,3

4. Код за ЄДРПОУ                              01128481

5. Міжміський код та телефон, факс     0562-36-70-96 0562-36-70-60

6. Електронна поштова адреса         Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

1. Повідомлення розміщено у загальнодоступній інформаційній базі даних Комісії

28.04.14

3. Повідомлення розміщено на сторінці

http://zavodsma.com.ua

 

 

в мережі Інтернет

28.04.14

Текст повідомлення

Загальними зборами  акціонерів від 25 квітня 2014 року було прийняте рішення про зміну посадових осіб Товариства, а саме:

-Припинено повноваження в зв’язку з закінченням строку обрання (обрано загальними зборами акціонерів від 21 квітня 2011 року строком  на 3 роки):

1) Голови Наглядової ради Ткач Вікторії Сергіївни. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 69642 шт, що становить 23,8957% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена Наглядової ради  Шкіндель Світлани Анатоліївни. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 112865 шт, що становить 38,7265% статутного фонду;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена Наглядової ради Кукути Анатолія Івановича. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 28949 шт, що становить 9,9331% статутного фонду;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.
4) Члена  Наглядової ради Некрасова Анатолія Васильовича.   Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 10 шт, що становить 0,0034% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

5) Члена  Наглядової ради Калініної Інни Миколаївни.   Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 105 шт, що становить 0,036% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

-Обрано строком на 3 роки:
1) Голову Наглядової ради Ткач Вікторію Сергіївну. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 69642 шт, що становить 23,8957% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена Наглядової ради  Шкіндель Світлану Анатоліївну. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 112865 шт, що становить 38,7265% статутного фонду;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена Наглядової ради Кукуту Анатолія Івановича. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 28949 шт, що становить 9,9331% статутного фонду;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.
4) Члена  Наглядової ради Некрасова Анатолія Васильовича.   Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 10 шт, що становить 0,0034% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

5) Члена  Наглядової ради Калініну Інну Миколаївну.   Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 105 шт, що становить 0,036% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

-Припинено повноваження в зв’язку з закінченням строку обрання (обрано загальними зборами акціонерів від 21 квітня 2011 року на 3 роки):

1) Голови  Ревізійної комісії Десятерик Олени Олександрівни. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 5 шт, що становить 0,0017% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена Ревізійної комісії  Панкеєвої Тетяни Миколаївни. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 26 шт, що становить 0,0089% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена Ревізійної комісії  Ташликової Тетяни Олексіївни. Володіє простими іменними акціями товариства  в кількості 733 шт, що становить 0,2515% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

-Обрано строком на 3 роки:
1) Голову  Ревізійної комісії Десятерик Олену Олександрівну. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 5 шт, що становить 0,0017% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена Ревізійної комісії  Панкеєву Тетяну Миколаївну. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 26 шт, що становить 0,0089% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена Ревізійної комісії  Ташликову Тетяну Олексіївну. Володіє простими іменними акціями товариства  в кількості 733 шт, що становить 0,2515% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

Засіданням наглядової ради від 25 квітня 2014 року було прийняте рішення про зміну посадових осіб Товариства, а саме:

-Припинено повноваження в зв’язку з закінченням строку обрання (обрано загальними зборами акціонерів від 21 квітня 2011 року на 3 роки):

1) Голови правлiння Олещенко Валерiя Iвановича. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена правління Зінченко Вікторії Іванівни. Часткою у статутному капіталі емітента не володіє;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена правління Холодова Антона Андрійовича. Часткою у статутному капіталі емітента не володіє;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.
4) Члена правління Гущи Анатолія Васильовича. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 105 шт, що становить 0,036% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

5) Члена правління  Шарова Володимира Федоровича. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 36 шт, що становить 0,0124% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

6) Члена правління  Федяшова Василя Олександровича. Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 15 шт, що становить 0,0051% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

7) Члена правління Колесникової Віри Іванівни . Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

8) Члена правління Дегтярьова Олександра Олеговича. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

9) Члена правління Зорі Людмили Миколаївни. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

-Обрано строком на 3 роки:
1) Голову правлiння Олещенко Валерiя Iвановича. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

2) Члена правління Тимошкова Юрія Вікторовича. Часткою у статутному капіталі емітента не володіє;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

3) Члена правління Холодова Антона Андрійовича. Часткою у статутному капіталі емітента не володіє;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.
4) Члена правління Журавель Тетяну Петрівну. Часткою у статутному капіталі емітента не володіє;  непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

5) Члена правління  Шарова Володимира Федоровича.Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 36 шт, що становить 0,0124% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

6) Члена правління  Федяшова Василя Олександровича.

Володіє  простими іменними акціями товариства  в кількості 15 шт, що становить 0,0051% статутного фонду; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

7) Члена правління Колесникову Віру Іванівну. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

8) Члена правління Дегтярьова Олександра Олеговича. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

9) Члена правління Зорю Людмилу Миколаївну. Часткою в статутному капiталi не володiє; непогашених судимостей за корисливi та посадовi злочини не має. Посадова особа не надала згоди на розкриття інформації щодо паспортних даних.

 

3. Підпис

3.1. Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що містяться у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.


3.2. Голова правління                                    В.І. Олещенко

                                                                          25.04.2014 року